Kosmetologia

W naszym gabinecie oferujemy Państwu szereg zabiegów kosmetycznych od podstawowych takich jak manicure , pedicure , henna , regulacja brwi i rzęs  do zaawansowanych ukierunkowanych na konkretnie oczekiwane efekty. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu i najwyższej jakości preparatów pożądany efekt osiągamy szybko i skutecznie.

 Przy użyciu  innowacyjnego wieloprogramowego lasera kosmetycznego   PHOTO-DYNAMIQ® łączącego właściwości lasera niskoenergetycznego   oraz terapeutycznego pola magnetycznego ze specjalnie opracowanymi preparatami  do poszczególnych programów możemy walczyć z szeregiem niedoskonałości. Programy z zastosowaniem zsynchronizowanych preparatów umożliwiają przeprowadzenie wielu zabiegów estetycznych i terapeutycznych dla skóry kobiet i mężczyzn. Są to m.in. kuracje odmładzające, przeciwzmarszczkowe, depigmentujące, ujędrniające, antycellulitowe, dla skóry z problemem rumienia i zaczerwienień, blizn, bielactwa nabytego, zaburzeń hormonalnych, także specjalne kuracje dla skóry głowy oraz z zakresu estetyki podologicznej i stopy cukrzycowej. Zabiegi magnetolaserowe dają pożądane efekty na poziomie tkankowym, komórkowym i subkomórkowym, są też całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Metody fotodynamiczne są z powodzeniem stosowane w wielu terapiach dermatologicznych szczególnie w przypadkach tzw. „skór trudnych”, dla których wykorzystywane są przede wszystkim łączone techniki światło, laseroterapii i fotoczułych preparatów. W atopowym zapaleniu skóry, fotodermatozach, trądziku, łuszczycy – stosowane są głównie źródła światła pracujące w zakresie emisji ultrafioletu, w tym światła niebieskiego. Potwierdzono, że światło niebieskie działa antybakteryjnie, łagodząco, hamująco na procesy zapalne, obniża temperaturę skóry i zmniejsza zaczerwienienia. 

Stosujemy również mezoterapię bezigłową . Mezoterapia to jedna z najbardziej nowoczesnych metod stosowanych w dermatologii estetycznej i kosmetyce profesjonalnej. Ma bardzo szerokie zastosowanie. Stosuje się ją zarówno w celach leczniczych jak i profilaktycznych w celu likwidacji zmarszczek, w kuracji liftingującej, leczeniu cellulitu, rozstępów i przebarwień.

Możliwość komentowania jest wyłączona.