Botox

Piękna i gładka skóra w każdym wieku!

Botoks, zwany również toksyną botulinową, jest obecnie najpopularniejszą i najskuteczniejszą formą usuwania zmarszczek (najczęściej mimicznych) z górnej części twarzy (kurze łapki, zmarszczki palacza oraz tzw. lwia zmarszczka – bruzdy między brwiami). Jest to również bardzo bezpieczny zabieg prewencyjny.

 

Zabiegi z użyciem botoksu polegają na wstrzyknięciu małych dawek preparatu w kilka precyzyjnie wybranych miejsc twarzy. Dzięki botoksowi impulsy nerwowe przepływające z mózgu do wybranych tkanek mięśniowych zostają zablokowane. Wstrzymanie ruchu mięśni zapobiega powstawaniu zmarszczek.

 

Botox  stosuje się przede wszystkim do korekcji zmarszczek pojawiających się w górnych rejonach twarzy . Botox to lek , który zwiotcza mięśnie i ma działanie obwodowe. Efekty działania zaczynają być widoczne po 2-3 dnach , do 2 tygodni. Działanie można obserwować przez ok. 4-6 miesięcy. Po zabiegu twarz wygląda młodziej , jest gładka i zrelaksowana . Pomiędzy zabiegami należy zachować co najmniej 3 miesiące przerwy.

Zastosowanie

-zmarszczki czołowe

-zmarszczki gładziny czoła

-kurze łapki

-zmarszczki szyi

-żuchwa : nadmierne napięcie , przerost mięśni żuchwy

-broda

W latach 80. XX wieku botoks był używany jako preparat leczniczy przy zaburzeniach skurczów mięśni. Obecnie jest bardzo popularny wśród kobiet, co raz częściej sięgają po niego również mężczyźni.

 

Zabiegi z botoksu redukują aż do 60% zmarszczek. Należy jednocześnie pamiętać, że zabieg jest tymczasowy i należy go powtarzać, aby utrzymać wymarzony efekt.

 

Przeciwskazania:

  • ciąża,
  • choroby układu nerwowego i sercowego,
  • choroby mięśni,
  • Aizhaimer.
Przed zastosowaniem botoksu proponujemy zabiegi  rewitalizacyjne – zwłaszcza osobom
z dużą wiotkością skóry. Wyraźnie zwiększają one efektywność zabiegu oraz zadowolenie naszych Klientów!

Możliwość komentowania jest wyłączona.